خدمات ما

تعمیر انواع تلویزیون ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال

تعمیرگاه پاناایران با عنوان نمایندگی مجاز پاناسونیک آماده ارائه خدمات تعمیر انواع تلویزیون های LED LCD Plasma 3D 4k و تعمیر انواع ماکروفر و مایکروویو های خانگی و صنعتی پاناسونیک و ناسیونال در منزل و محل در تمام نقاط استان تهران مرکز شمال جنوب شرق غرب و همچنین استان البرز در کمترین زمان ممکن میباشد. تعمیر در منزل و محل کار در کوتاه ترین زمان ممکن ، نگران محدوده آدرس محل سکونت یا کار خود نباشید شرکت پاناایران با بهره گیری از دفاتر متعدد خدمات در اکثر مناطق تهران و کرج با هدف ارائه سرویس هر چه بهتر به مشتریان گرامی آمادگی خود را برای انجام خدمات در منزل و محل کاردر تمامی نقاط استان های ذکر شده اعلام میدارد ، همکاران ما با توجه به محدوده آدرس ، شما را به نزدیکترین نمایندگی محل سکونتتان ارتباط میدهند و در اسرع وقت در حضور شما خواهند بود.

تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون LED LCD PLASMA 3D 4K SMART

تعمیرات تخصصی انواع ماکروفر و مایکروویو

تعمیرات تخصصی انواع مایکروویو های اینورتر و برد اینورتر

تعمیر انواع لوازم خانگی پاناسونیک

فروش قطعات انواع مایکروویو و تلویزیون پاناسونیک در فروشگاه پانایدک

تمامی مراحل سرویس و تعمیرات توسط متخصصین ما در محل و در حضور شما با استفاده از قطعات 100% اورجینال و ارائه فاکتور انجام میگیرد.

ضمانت خدمات تعمیرات تمامی محصولاتی که در مجموعه پاناایران تعمیر و سرویس میگردد از تاریخ سرویس ارائه شده  180 روز میباشد که بصورت کتبی همراه فاکتور به مشتریان گرامی ارائه میگردد ، از طریق تلفن های تماس درج شده در نقاط مختلف سایت یا صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.