خدمات ما

تعمیر انواع تلویزیون ماکروفر و مایکروویوهای خانگی و صنعتی

تعمیرگاه پاناایران با عنوان نمایندگی مرکزی پاناسونیک آماده ارائه خدمات تعمیر انواع تلویزیون های LED LCD Plasma 3D 4k و انواع ماکروفر و مایکروویو های خانگی و صنعتی پاناسونیک و ناسیونال در منزل و محل در تمام نقاط استان تهران مرکز شمال جنوب شرق غرب و همچنین استان البرز در کمترین زمان ممکن میباشد. تعمیر در منزل و محل کار در کوتاه ترین زمان ممکن  نگران محدوده آدرس محل سکونت یا کار خود نباشید شرکت پاناایران با بهره گیری از دفاتر متعدد خدمات در اکثر مناطق تهران و کرج با هدف ارائه سرویس هر چه بهتر به مشتریان گرامی آمادگی خود را برای انجام خدمات در منزل و محل کاردر تمامی نقاط استان های ذکر شده اعلام میدارد. فقط کافیست با تلفن دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید،همکاران ما با توجه به محدوده آدرس شما را با نزدیکترین نمایندگی محل سکونتتان ارتباط میدهند و در اسرع وقت در حضور شما خواهند بود.

تعمیر انواع لوازم خانگی و تلفن های پاناسونیک

تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی و آشپزخانه تعمیر جاروبرقی ، چندکاره ، اتو ،آسیاب مخلوط کن و انواع ماکروفر و مایکروویو

تعمیر انواع تلفن های بیسیم پاناسونیک

شفافیت در ارائه خدمات

تمامی مراحل سرویس و تعمیرات توسط متخصصین ما در محل و در حضور شما با استفاده از قطعات 100% اورجینال و ارائه فاکتور رسمی انجام میگیرد.

ضمانت خدمات تعمیرات تمامی محصولاتی که در مجموعه پاناایران تعمیر و سرویس میگردد از تاریخ سرویس ارائه شده شامل 180 روز ضمانت تعمیر میباشد که بصورت کتبی همراه فاکتور به مشتریان گرامی ارائه میگردد.