سوالات متداول

طریقه ثبت درخواست تعمیر چگونه است؟

شما می توانید با گرفتن شماره های تماس مندرج در سایت پاناایران و یا ثبت درخواست آنلاین از طرق فرم ثبت درخواست در صفحه تماس با ما ، درخواست خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن منتطر تماس و مراجعه تیم سرویس سیار پاناایران باشید.

آیا می توان به صورت حضوری دستگاه را به شرکت آورد؟

بله اما با توجه به حجم و حساسیت برخی از محصولات و شرایط دشوار جا به جایی برای مصرف کنندگان گرامی بالغ بر 90% سرویس ها و خدمات توسط تکنسین های پاناایران در منزل یا محل کار ارائه میگردد و در صورت نیاز به حمل دستگاه در برخی موارد خواص و محدود به محل آزمایشگاه شرکت ، این سرویس به صورت کاملا رایگان توسط تیم سرویس سیار پاناایران انجام خواهد شد.

آیا خدمات نمایندگی گارانتی دارد؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مجموعه از جمله تعمیر یا تعویض قطعات از تاریخ سرویس انجام شده شامل سه ما ضمانت بی غید و شرط و سه ماه ضمانت نیم بها جمعا 6 الی 12 ماه ضمانت میباشد که توسط سرویس کاران به مشتریان گرامی ارائه میگردد.

هزینه ایاب و ذهاب یا سرویس در محل چقدر می باشد؟

هزینه انجام هرگونه سرویس یا خدمات در منزل یا محل کار در هر نقطه از استان تهران و البرز در صورت توافق مشتریان گرامی با تکنسین های این مجموعه برای انجام سرویس مبلغ 100 هزار تومان میباشد و در غیر اینصورت و عدم توافق (حتی پس از بازدید و عیب یابی) هیچ گونه هزینه ای دریافت نخواهد شد.

محدوده تحت پوشش نمایندگی مرکزی پاناسونیک کجا هست؟

تیم پاناایران با بهره گیری از مراکز مختلف خدمات در مناطق 22 گانه استان تهران و همچنین استان البرز شامل ، مرکز ، شمال ، جنوب ، شرق و غرب خدمات خود را به مشتریان عزیز  بصورت حضوری در منزل یا محل کار ارائه مینمایید.

برای گرفتن مشاوره فنی درباره محصولات پاناسونیک چه باید کرد؟

مشتریان گرامی میتوانند با تماس با شماره 02144229559 و یا پشتیبانی آنلاین 09202004303 از طریق واتس آپ تلگرام و یا استفاده از فرم درخواست آنلاین در صفحه تماس باما سوالات خود را مطرح نمایند.