تعمیر پلاسما پاناسونیک

تلویزیون های پلاسما یکی از انواع تلویزیونی است که در سطح جهان وجود دارد که پس از تولید مثل دیگر کشورها وارد ایران شد و با گذشت چند سال از تولید آن ، همچنان نسبت به دیگر تلویزیون های جدید مزیت های دارد.

همچنان مثل دیگر وسایل الکتریکی ،در هنگام استفاده ممکن است دارای خرابی بشود و یا نکاتی برای نگهداری لازم داشته باشید که برای تلویزیون پلاسما پاناسونیک هم به همین صورت است. ما در این پست میخواهیم در هنگام نیاز به تعمیر پلاسما پاناسونیک خودتان نکاتی را با شما در میان قرار دهیم.

مدل : TH-42PV7MR

تکنولوژی:پلاسما
“سایز:۴۲
سال ساخت:۲۰۰۷ الی ۲۰۰۹
ورودی ها: HDMI AV Componet
خروجی:AV
کیفیت تصویر:HD
تولید:چین
پنل:ژاپن
عمر مفید پنل:۱۰۰/۰۰۰ ساعت

تعمیرات تخصصی پاناسونیک
خرابی های متداول این مدل:
ارور ۷ یا ۷ چشمک : مربوط به خرابی بردهای اسکن میباشد و مدت زمان کارکرد و بالا بودن کنتراست تصویر (شدت نور) از علتهای اصلی بروز این خرابیست
خاموش کامل است: مربوط به برد تغذیه یا پاور برد میباشد و از علتهای اصلی آن میتوان به دائم در برق ماندن دستگاه اشاره کرد.
تصویر آبی رنگ شده (بیشتر در زمینه سفید مشخص است) : مربوط به خرابی بردهای اسکن افقی یا عمودی و در بعضی موارد برد تغذینه نیز میباشد این خرابی نیز به علت بالا بودن کنتراست تصویر بوجود می آید.
ارور ۱۲ یا ۱۲ چشمک : مربوط به خرابی برد مین  و آمپلی فایر میباشد خرابی بندگوهای دستگاه باعث بروز این خرابی میگردد.

می توانید برای دیدن خطاهای دیگر تلویزیون صفحه خرابی های متداول تلویزیون پاناسونیک را بخوانید.
*نکته : موارد ذکر شده به صورت تجربی و بنا به چک لیست خرابی های دستگاه ارائه شده توسط شرکت تولید کننده میباشد و صرفا جهت آگاهی میباشد به شما مصرف کننده گرامی تاکید میشود چنانچه تلویزیون پلاسما پاناسونیک به هرگونه مشکل یا خرابی برخورد لطفا به هیچ عنوان دستگاه خود را باز ننمایید و  با تیم تخصصی پاناایران تعمیر تخصصی پاناسونیک تماس حاصل نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگهداری و جلوگیری از خرابی های ناگهانی لطفا به بخش وبلاگ سایت مراجعه فرمایید و یا برای صحبت با مشاوران فنی یا شماره تلفن های پاناایران و یا لمس علامت تلفن در سمت راست (درحالت موبایل) با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشاوره با آنان بهترین قعالیت را بر روی دستگاه پاناسونیک خود را انجام دهید.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست