ارور H02 مایکروویو پاناسونیک

ارور H02 ماکروفر پاناسونیک

ارور دادن مایکروفر پاناسونیک ارور H02

علت بروز ارور H02 در مایکروویو پاناسونیک چیست ؟

همان گونه که قبلا نیز در مطالب قبلی به این موضوع اشاره شده در انواع مایکروویو پاناسونیک به دلیل سیستم کنترل کننده دقیق قطعات اگر به هر دلیلی یکی از قطعات مایکروفر پاناسونیک دچار خرابی گردد مصرف کنندگان پس از انتخاب برنامه و فشردن کلید استارت با ایراد ارور دادن ماکروفر پاناسونیک مواجه میگردند.

یکی از ارور های مایکروویو پاناسونیک که در مدل های دارای بخار و یا 3 کاره ( که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود ) متداول میباشد ، ارور H02 در مایکروفر پاناسونیک است.

ارور H02 مایکروفر پاناسونیک شایع در مدلهای زیر

NN-CS599S

NN-GS597M

NN-CS596A

NN-GS595A

حال اینکه چه زمانی و بر اثر خرابی کدام قطعات مایکروفر پاناسونیک ارور H02 را نشان میدهد ؟

این ارور کد که شایع در مدل های 3 کاره مایکروفر پاناسونیک هست در 99% موارد به دلیل خرابی سنسور کنترل دما ( IR SENSOR ) رخ میدهد .

 

آی آر سنسور ماکروفر پاناسونیک

نمونه آی آر سنسور ماکروفر پاناسونیک

 

در مایکروفر های 3 کاره یا بخار دار پاناسونیک برای کنترل دقیق دمای محفظه داخلی از یک سنسور رادار که به وسیله یک استپ موتور به گردش در می آید استفاده شده . این دو قطعه به کمک یکدیگر تمامی قسمت های محفظه داخلی را تحت پوشش و کنترل قرار میدهند و سیستم با توجه به اطلاعات دریافتی از این سنسور به تناسب ، دمای محفظه داخلی را بیشتر یا کمتر میکند حال اینکه در این مدل مایکروویو های پاناسونیک در ابتدای روشن نمودن دستگاه و یا انتخاب برنامه های پخت یا گرمایشی که نیاز به کارکرد آی آر سنسور دارند این دو قطعه توسط سیستم کنترل و تست میشوند و طبق خواسته طراحان اگر هر کدام از آنها دچار خرابی باشد پس از روشن نمودن دستگاه یا انتخاب برنامه و فشردن کلید استارت ارور H02 روی صفحه نمایش ظاهر میگردد و ممکن است تا قبل از برطرف نمودن خرابی امکان استفاده از سایر برنامه نیز وجود نداشته باشد.

با توجه به خاص بودن قطعه امکان تعمیر یونیت آی آر سنسور ماکروفر پاناسونیک وجود ندارد و در هنگام بروز خطا یا ارور H02 در مایکروفر پاناسونیک تنها راه حل تعویض این قطعه میباشد.

نکته : توجه نمایید که این مقاله نیز مانند گذشته صرفا جهت آشنایی با خرابی انواع مایکروویو پاناسونیک نوشته شده و  به مصرف کنندگان محترم پیشنهاد میشود جددا از باز نمودن دستگاه خودداری نمایند و در صورت مواجه شد با ارور H02 در مایکروفر پاناسونیک و انواع خرابی های دیگر با ما تماس حاصل نمایند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر مایکروویو پاناسونیک اقدام نماییم.

شما میتوانید با استفاده از شماره های تماس درج شده در نقاط مختلف سایت همچنین مراجعه به صفحه تماس با ما و تکمیل نمودن فرم درخواست آنلاین تعمیرات در کمترین زمان ممکن دستگاهتان را در منزل و محل خود بهمراه فاکتور و ضمانت 6 ماهه تعمیر و تعویض قطعات تعمیر نمایید.

همچنین برای استعلام موجودی و قیمت خرید قطعات ماکروفر پاناسونیک لطفا به وبسایت فروش قطعات پانایدک مراجعه نمایید ( مدل نامبر دستگاه یا پارت نامبر قطعه را در کادر سرچ وارد نمایید )

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

09305407040

02144229559