نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک:

پاناایران نمایندگی تعمیر انواع ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک :

یکی دیگر از محصولات پرکاربرد و محبوب منزل دستگاه ماکروفر یا مایکروویو میباشد که در میان برندهای موجود در بازار ماکروفر پاناسونیک در رده اول چه از نظر امکانات و چه از نظر کیفیت قطعات قرار دارد.

برند نام آشنای پاناسونیک ژاپن از سالها پیش که با نام تجاری ناسیونال مشغول به فعالیت و تولید لوازم الکترونیکی و منزل بوده در میان مردم کشور ما از محبوبیت بالایی برخوردار است و میتوان گفت که در 70% منازل حداقل یکی از محصولات این برند وجود دارد.

ماکروفر پاناسونیک در انواع و ابعاد مختلف به نسبت فضا و نوع مصرف تولید شده و از برترین محصولات این شرکت و حتی انواع ماکروفر میباشد اما تفتوت های انواع ماکروفر پاناسونیک چیست ؟

انواع ماکروفر پاناسونیک در دو نوع ماکروفر اینورتر پاناسونیک ( کم مصرف ) و همچنین ماکروفر ترانسی پاناسونیک ( در مدل های قدیمی تر ) در بازار موجود است که بزرگترین تفاوت ها بین این دو تکنولوژی در مصرف برق و حتی کیفیت و طول عمر قطعات میباشد.

لازم به ذکر است که تکنولوژی ماکروفر اینورتر پاناسونیک در انحصار این شرکت میباشد و حتی در برندهای دیگر که امکان اینورتر را دارا میباشند از قطعات اینورتر و مگنترون پاناسونیک استفاده شده است.

اما با وجود کیفیت بسیار بالای ماکروفر پاناسونیک این محصول نیز به مرور زمان دچار استحلاک و خرابی میگردد ، پاناایران نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک به پشتوانه تجربه چندین ساله و انبار وسیع قطعات تمامی مراحل سرویس و تعمیر ماکروفر پاناسونیک را به صورت حضوری در منزل و محل ارائه مینماید و مشتریان محترم نیاز به هیچ گونه جا به جایی برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک نخواهند داشت.

مشتریان محترم میتوانند برای آشنایی بیشتر با انواع ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک و انواع خرابی ها و همچنین روش های نگهداری به صفحه مقالات مراجعه نموده و از مطالب ارزشمند آن بهرمنده شوند.

همچنین در ادامه همین مطلب به برخی از خرابی های متداول ماکروفر پاناسونیک که در مجموعه پاناایران نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک قابل رفع میباشد اشاره مینماییم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک :

1- روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک.

2- پس از فشردن کلید استارت فیوز مینیاتوری منزل میپرد.

3- پس از فشردن کلید استارت صدای ناهنجار ( جرقه ) میدهد.

4- برخی یا تمامی کلیدها عمل نمیکند ( شایع در مدل های تاچ ).

5- تمام قسمت ها کار میکند اما گرم نمیکند.

6- میزان قدرت گرمایش به نسبت گذشته افت کرده است.

7- پس از فشردن کلید استارت بین 5 تا 30 ثانیه کار میکند سپس قطع میکند یا خاموش میشود.

8- سینی داخلی دستگاه نمیچرخد.

9- لامپ رو شنایی کار نمیکند.

و…

برای درخواست تعمیر از نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک میتواند با استفاده از شماره های تماس موجود در نقاط مختلف سایت و دریافت مشاوره در کمترین زمان ممکن منتظر حضور متخصصین پاناایران در منزل و محل خود باشید.

برخی از مدل های پر فروش ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک که تمای ایرادات آنها در پاناایران نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک قابل رفع میباشد :

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2000P

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2002W

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2003S

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CD987W

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CD997S

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CS596A

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-GS595M

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-GS597M

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-K573WF

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-K574WF

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-GF569M

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C781JF

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-ST681S

و…

پانا ایران نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک آمادگی خود را برای ارائه سرویس و تعمیر انواع ماکروفر و مایکروویو بصورت حضوری در منزل و محل اعلام میدارد مشتریان محترم میتوانند برای ثبت درخواست تعمیرات بصورت آنلاین و یا برقراری ارتباط تلفنی به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و پس از دریافت اطلاعات اولیه توسط متخصصین این مجموعه در کمترین زمان ممکن منتظر حضور و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در منزل یا محل خود باشند.

شایان ذکر است محدوده ارائه خدمات در مجموعه پاناایران نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک با توجه به شعب مختلف شامل تمامی مناطق 22 گانه استان تهران و همچنین استان البرز میگردد.

توجه* دستگاه ماکروفر پاناسونیک اگر در زمان تعمیرات به درستی تعمیر نگردد و دچار نشتی امواج مایکروویو شود میتواند خطرات آتی زیان باری برجای بگذارد با توجه به این موضوع باید بدانید که تعمیر ماکروفر پاناسونیک نیازمند تجربه و تخصص میباشد و جددا از باز نمودن دستگاه خودداری نمایید و درصورت بروز هرگونه خرابی تنها با یک تماس با پاناایران نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در کوتاه ترین زمان منتظر تعمیر ماکروفر در محل باشید.

همچنین برای استعلام موجودی و قیمت خرید قطعات لطفا به وبسایت فروش قطعات پانایدک مراجعه نمایید ( مدل نامبر دستگاه یا پارت نامبر قطعه را در کادر سرچ وارد نمایید )

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

09212766394

02144229559

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,