مایکروویو پاناسونیک

علت خطای H98 یا H97

یکی از عمده ترین خطاهایی که در دستگاه های مایکروفر یا مایکروویو استفاده کنندگان با آن مواجه می شوند ، ارور H98 و یا H97 است . خطای h98 H97 مایکروفر مایکروویو پاناسونیک یکی از مشکلاتی است که ممکن است در استفاده از دستگاه پاناسونیک خود به آن بربخورید،  که تیم تخصصی تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناایران در این مقاله به شما در درک این خطا و استفاده کردن از نکات کاربردی کمک میکند.

خطای H98 یا خطای H97  مربوط به بخشهاي مگنترون ( توليد کننده امواج ماکروويو ) و اينورتر تامين کننده ولتاژ ميباشد از علتهاي آن نيز ميتوان به گرم شدن بيش از حد دستگاه به علتهاي مختلفي همچون بسته بودن قسمت ورودي و خروجي هواي دستگاه داخل باکس کابينت با مدت طولاني کارکردن و خرابي فن خنک کننده اشاره کرد.

اگر با خطای h98 H97 مایکروفر مایکروویو پاناسونیک و با مشکلات زیر مواجه شدید ، بدون آن که دست به اقدام اضافه بزنید با نمایندگی های پاناسونیک تماس بگیرید:

  1. دستگاه در باکس کابینت قرار میگیرد و خوب خنک نمیشود.
  2. به محض اینکه دستگاه را روشن میکنید و درحالت آماده بکار قرار میدهید و کلید استارت را میفشارید پس از چند  ثانیه قطع میکند و ارور H98 یا ارور H97 بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر میشود.
  3. بسته شدن ورودی هوا به مرور زمان بعلت چربی گرفتگی و چسبیدن غبارات معلق در فضا روی ورودی.
  4. کثیفی یا خرابی فیلتر داخلی،شما موظف هستید در هنگام شستشوی محفظه داخلی فیلتر را نیز باز کرده (به وسیله یک پیچ به بدنه متصل شده) محل قرار گیری و خود فیلتر را به خوبی تمیز نمایید.
  5. مدت زمان کارکرد در مدل های قدیمی تر.

این مشکل ها مربوط به خرابی مگنترون و اینورتر دستگاه میباشد علتهای بروز خرابی خنک نشدن دستگاه به میزان کافی کم بودن فاصله ورودی و خروجی هوای دستگاه از محل قرار گیری. که می توانید با تماس با شماره تلفن های پاناایران و یا لمس علامت تلفن در سمت راست (درحالت موبایل) با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشاوره با آنان بهترین قعالیت را بر روی دستگاه پاناسونیک خود را انجام دهید.

, , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button