تعمیر انواع ماکروفر و مایکروویو پاناسونیک

پاناایران تعمیرگاه مجاز 526022 نمایندگی مرکزی پاناسونیک تعمیرات تخصصی انواع ماکروفرهای خانگی صنعتی و توکار ، سرویس ، تعمیر و تعویض قطعات در منزل و محل با استفاده از قطعات 100% اصلی و اورجینال همچنین ضمانت کتبی 6 ماهه برای تمامی خدمات ارائه شده.
دستگاه ماکروفر یا مایکروویو یکی از محصولات پر کاربد آشپزخانه های خانگی و صنعتی محصوب میگردد علت محبوبیت این دستگاه در میان مصرف کنندگان جلوگیری از اتلاف وقت و کم کردن دردسرهای گرمایش و بعضا پخت و پز با اجاق گازها میباشد ، امروزه که زمان در شرایط کاری فعلی بسیار مهم میباشد این امر ماکروفر را به یکی محبوب ترین لوازم خانگی بدل کرده و تعمیر ماکروفر را برای مصرف کنندگان ضروری نموده است.
در ادامه به برخی از خرابی های متداول انواع ماکروفر و مراحل تعمیر آن در پاناایران میپردازیم.
نکته : با توجه به نوع و ساختار دستگاه های ماکروفر تقریبا اکثر نمودهای خرابی در برندهای مختلف و موجود یکسان میباشد که در اینجا به برخی از آنها اشاره مینماییم.
خرابی های متداول ماکروفر مایکروویو پاناسونیک :
1-تمامی قسمت های دستگاه کار میکند اما مواد را گرم نمیکند.
2-صدای اضافه در زمان کارکرد دارد.
3-جرقه میزند یا صدایی غرش مانند میدهد.
4-بوی سوختگی میدهد یا دود میکند.
5-پس از فشردن کلید استارت یا باز و بسته کردن درب فیوز برق (مینیاتوری) میپرد.
6-خاموش کامل است و اصلا روشن نمیشود.
7-سینی گردان داخل دستگاه نمیچرخد.
8-کلیدها خوب عمل نمیکند یا اصلا عمل نمیکند.
9-پس از چند ثانیه کارکرد قطع میکند.
10-پس از شروع به کار ارور یا کد روی صفحه نمایش ظاهر میشود.

با توجه به اینکه تمامی دستگاه های مایکروویو پاناسونیک از امواج مایکروویو برای تولید گرما بهر میبرند و برای این امر نیاز به ولتاژهای بالا ( های ولتاژ ) دارند حتما تعمیر این محصول را به یک متخصص واگذار نمایید و از بازکردن آن جدا خودداری کنید.
مجموعه پاناایران با تکیه بر انبار وسیع قطعات انواع ماکروفر و مایکروویو های خانگی و صنعتی پاناسونیک همچنین تکنسین های متخصص و با تجربه آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر و تعویض قطعات در برند پاناسونیک میباشد :

برای درخواست تعمیر ماکروفر پاناسونیک از پاناایران کافیست با شماره های تماس درج شده در نقاط مختلف سایت تماس حاصل نمایید و یا توسط فرم ثبت درخواست آنلاین با مراجعه به صفحه تماس با ما درخواست تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان ممکن منتظر تماس و حضور متخصصین پاناایران و تعمیر دستگاه در محل و حضور خودتان باشید.